Regulamin konkursu

Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród w konkursie jest portal www.textilworld.pl.
2. Konkurs rozpoczyna się 12.09.2022 r. i trwa do dnia 02.10.2022 r. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 03.10.2022 r. na fanpage Textil World.
3. W konkursie mogą wziąć udział osoby mieszkające na terenie Polski.
4. W konkursie mogą wziąć udział jedynie użytkownicy portalu Facebook. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia z realnych kont, opatrzone imieniem i nazwiskiem posiadacza.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem konkursowym umieścić zdjęcie swojej jesiennej stylizacji, złożonej co najmniej z jednej rzeczy uszytej własnoręcznie.
Nagrodzimy jedną osobę, która wygra 100 zł do wydania w sklepie www.textilworld.pl
6. Nagrody w całości funduje Właściciel portalu textilworld.pl.
Nagród NIE MOŻNA zamienić na równowartość pieniężną, jak również przekazać osobom trzecim.
7. Ewentualne uwagi do konkursu można zgłaszać za pośrednictwem fanpage textilworld.pl.
8. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z całkowitą akceptacją regulaminu konkursu.
9. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

Related aticles

Futrzane tkaniny: Styl i ciepło na zimę
12
Sep

W tym blogu omówiono futrzane tkaniny i ich zastosowanie w modzie zimowej. Futro to rodzaj tkaniny, która imituje wygląd i teksturę zwierzęcego futra. Obecnie coraz więcej projektantów i producentów korzysta z syntetycznych futrzanych tkanin zamiast prawdziwego futra ze względów etycznych.

Sukienki z futrzanej tkaniny są stylowe i idealne na zimę. W artykule przedstawiono kilka popularnych stylów sukienek wykonanych z futrzanych tkanin, takich jak sukienki płaszczowe, sukienki sweterkowe, sukienki o kroju litery A i sukienki z długimi rękawami. Podkreślono, że sukienki z futrzanej tkaniny zapewniają zarówno ciepło, jak i stylowy wygląd.

Wskazówki dotyczące noszenia sukienek z futrzanej tkaniny w zimie obejmują warstwowanie, dodawanie zimowych dodatków, wybór odpowiedniego obuwia oraz dopasowanie stylizacji do preferencji i sytuacji. Podkreślono również, że dopasowanie ubioru do lokalnego klimatu i warunków pogodowych jest istotne.

Podsumowując, sukienki z futrzanej tkaniny są modnym i praktycznym wyborem na zimę. Mogą być noszone w różnych stylach i doskonale sprawdzają się w chłodniejszych temperaturach, zapewniając zarówno ciepło, jak i elegancję.

Dziękuję za przeczytanie bloga!

Odkryj ponadczasowe piękno skóry: od mody po dekorację wnętrz
28
Jun

Skóra to trwały i elastyczny materiał wykonany z naskórka zwierząt, takich jak bydło. W blogu omawiamy różne rodzaje skóry, takie jak pełnoziarnista, licowa, korygowana i skóra z podziałem, oraz jej różnorodne zastosowania w modzie, meblach, motoryzacji i akcesoriach. Skóra jest wykorzystywana do produkcji ubrań, dodatków, mebli tapicerowanych oraz wyposażenia wnętrz samochodowych. Jest to materiał o ponadczasowym uroku, który dodaje luksusu i wyrafinowania do naszego codziennego życia.

Custom HTML