O Nas

Textil World to firma zajmująca się importem oraz sprzedażą wysokojakościowych tkanin, dzianin, materiałów oraz wszelkiego rodzaju tekstyliów, pochodzących z najróżniejszych zakątków świata.

Nasza podróż przez świat tkanin trwa już przeszło 20 lat. Od tamtej pory rodzina Textil World nieustannie się powiększa, współpracując obecnie z fabrykami w Chinach, Turcji, Korei czy Tajwanie. 

Obecnie delegatury Textil World znajdują się w czterech Państwa świata, w Warszawie, Łodzi, Abu Zabi i Pekinie. Za ich pośrednictwem dostarczamy nasz towar zarówno do niewielkich sklepów detalicznych i butików, jak również do hurtowych odbiorców tekstyliów, producentów odzieży, czy sklepów meblowych. Nasze produkty w cenach hurtowych, dostępne są także dla odbiorców indywidualnych.

Oferujemy Ci stworzenie Twojej marki z naszą partnerską szwalnią, w oparciu o najlepsze produkty z portfolio Textil World.

Dostarczymy tekstylia i stworzymy gotową odzież dla Twojej marki zgodnie z Twoimi preferencjami. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości tekstyliów w najbardziej przystępnych cenach na rynku.

Textil World

Aleja Krakowska 27, 05-090
Sękocin Nowy, Polonia

UZYSKAJ WSKAZÓWKI