Co uszyć z kratki? Zastosowania i trendy

Co uszyć z kratki? Zastosowania i trendy

Niesłabnący, ceniony wzór, który nigdy nie wychodzi z mody? Zdecydowanie - kratka!
Jej dodatek jest strzałem w dziesiątkę w przypadku wielu produktów. Rodzajów  i zestawień kolorystycznych jest tak wiele, że każdy ma szanse znaleźć ułożenie, które trafi w jego gust oraz będzie odpowiednie w zastosowaniu do danej stylizacji.

W zależności od sposobu krzyżowania oraz koloru, tkanina może mieć inną nazwę. Tak samo jak wiele jest jej rodzajów, tak samo wiele jest możliwości jej zastosowania.

Kratka występuje w modzie bez względu na porę roku.
W trendach miejskich znajdziemy jej zastosowanie w spódnicach, swetrach, szalikach oraz flanelowych koszulach. Spotkamy ją też w okryciach wietrznych np w płaszczach, marynarkach czy oversizowych katanach. Trapezowa czy ołówkowa spódnica również świetnie prezentuje się w przecinających się liniach o różnych kolorach i szerokości. Zdecydowanie z takiego materiału możemy uszyć również sukienkę lub zastosować w niej wstawki z takim motywem.

Krata to dość uniwersalny wzór, który sprawdzi się nie tylko w dziedzinie odzieżowej. Można z niej uszyć także atrakcyjne tekstylia i akcesoria. Plecak lub pojemna torba w kraciasty motyw może być ciekawym dodatkiem do stylizacji. Deseń pojawia się również we wnętrzu naszego domu. Koce, prześcieradła, zasłony, poszewki na poduchy czy obicia mebli to kilka z wielu produktów w których możemy ją zastosować.

Kratka występuje również jako dodatek w galanterii skórzanej - potrafi być wstawką do torebki, rękawiczek, a nawet skórzanych butów. To  bardzo uniwersalny motyw, który będzie odpowiedni zarówno dla produktów męskich, jak i damskich.

Bogaty wybór kratek znajdziecie w naszym sklepie online.

Related aticles

Jak wykorzystać sztuczne futerko?
20
Sep
Sztuczne futerko do doskonała alternatywa dla prawdziwego futra zwierząt. Wysokiej jakości tkanina znakomicie odwzorowuje fakturę oraz kolory naturalnych odpowiedników. Sztuczne futra od lat znajdują się na początku listy topowych trendów modowych w sezonie jesienno-zimowym. 
Custom HTML